Taśma LED COB RGB CCT 24V 22W 840 LED Power - 5m
Taśma LED COB RGB CCT 24V o mocy 22W, wyposażona w 840 LED/m. W pełni jednolita linia światła i możliwość wyboru dowolnej barwy RGB oraz regulacji temperatury światła CCT. Rolka 5 metrów.
Kurier GLS - 15 zł
Przesyłka Gabarytowa - 30 zł
Darmowa dostawa już od 500 zł
(od 1000 zł dla gabarytów, nie dotyczy produktów 3m)
Pobranie:
Kurier GLS - 20 zł
Przesyłka Gabarytowa - 35 zł

Taśma LED COB RGB CCT 24V 22W 840 LED HIGH Power - 5 metrów
Taśma LED COB RGB CCT 24V o mocy 22W z serii Power to wydajne rozwiązanie oświetleniowe o wszechstronnym zastosowaniu. Wyposażona w 840 LED/m zapewnia w pełni jednolitą linię światła i doskonale nadaje się do tworzenia efektownych aranżacji świetlnych w różnorodnych przestrzeniach. Zastosowanie technologii COB, zapewnia równomierną i ciągłą linię światła, eliminując przy tym problem widocznych punktów świetlnych, charakterystyczny dla tradycyjnych taśm LED. Taśma LED COB RGB+CCT 22W Power oferuje możliwość wyboru między szeroką gamą kolorów RGB oraz regulacji temperatury światła białego CCT. Daje to użytkownikowi nieograniczone możliwości w kreowaniu oświetlenia z wykorzystaniem odpowiedniego systemu sterowania. Szerokość taśmy wynosi 12mm, co czyni ją odpowiednią do montażu w wielu projektach, a także w standardowych profilach aluminiowych LED.
Taśma LED RGB+CCT 24V wyposażona w 840 LED/m o mocy 22W
Taśma LED COB RGB+CCT Power przeznaczona jest do zasilania prądem o napięciu 24V. Wyższe napięcie zasilające ogranicza jego spadki nawet w przypadku podłączenia dłuższych odcinków paska, przez co nasz produkt doskonale sprawdza się w prostych, jak i rozbudowanych instalacjach oświetleniowych. Moc 22W w połączeniu z imponującą ilością 840 diod LED na każdym metrze taśmy gwarantuje intensywne i jednolite oświetlenie. Jest to doskonały wybór zarówno do budowy dekoracyjnego, jak i praktycznego oświetlenia, które spełni oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Taśma LED COB RGB CCT 24V ma sekcje cięcia co 4 cm, co umożliwia dostosowanie jej długości do konkretnych wymagań instalacyjnych.
Parametry techniczne:
- Zasilanie: 24V DC
- Moc: 22W/m
- Barwa światła: RGB+CCT
- Ilość diod: 840LED/m
- Stopień ochrony: IP20
- Rodzaj diody: COB
- Kąt rozsyłu światła: 180°
- Szerokość taśmy: 12 mm
- Długość rolki: 5m
- Certyfikaty: CE, RoHS
- Możliwość cięcia taśmy: co 4 cm
| Moc | 22W/m |
| Barwa światła | RGB+CCT |
| Kąt świecenia | 180° |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Gwarancja | 24 m-ce |
| Certyfikaty | CE, RoHS |
| Napięcie zasilające | 24V |
| Rodzaj diody | COB |
| Ilość diod | 840 LED/m |
| Długość rolki | 5 metrów |
| Szerokość | 12 mm |
| Taśma klejąca | Tak |
| Podkład | Biały, podwójny podkład PCB |
| Sekcja cięcia | co 40 mm |
Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie




























