Darmowa dostawa już od 500,00 zł
Pomoc i kontakt
Godziny otwarcia
Pon-Pt:9:00 - 17:00
Menu
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane

Żarówki Ledowe

Żarówki LED do domu

Żarówki Ledowe to najczęściej wybierane źródła światła w naszych domach i mieszkaniach. Spotkamy tam żarówki z małym gwintem, z dużym gwintem, a także światła halogenowe. Ogromną zaletą ledowych żarówek jest możliwość wyboru barwy światła. To nasi klienci zadecydują, czy w ich mieszkaniu główną rolę będzie pełnić światło ciepłe, neutralne, czy zimne.

Rodzaje żarówek LED

Żarówki LED to energooszczędne zamienniki tradycyjnych źródeł, które niosą ze sobą oszczędność energii na poziomie nawet 90%. Wymiana samych halogenów sufitowych, na żarówki LED GU10, czy żarówki LED MR16 przyniesie nam odczuwalną zmianę w opłatach za energię elektryczną. Żarówki LED E27, czy żarówki LED E14 o mocy 15W są w stanie zastąpić tradycyjne lampy pobierające nawet 100W. Nie zapominajmy również o temperaturze. Stare, energochłonne żarówki potrafiły osiągać bardzo wysokie temperatury, a w przypadku technologii LED, podwyższoną temperaturę możemy zauważyć jedynie na radiatorze. Jest to miejsce aluminiowe lub ceramiczne, które służy do odprowadzania ciepła z diod LED. Odpowiedni radiator znacząco wpływa na żywotność całego układu, a w wydajnych i mocnych źródłach światła znajdziemy już bardziej zaawansowane ukłądy chłodzenia.

Żarówki LED w naszej ofercie

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo:

  • Żarówki LED E27 - z dużym gwintem

  • Żarówki LED E14 - z małym gwintem

  • Żarówki LED GU10 - zamienniki halogenów sufitowych, zasilane napięciem 230V

  • Żarówki LED MR16 - halogeny wykonane w technologii LED, przeznaczone do instalacji 12V lub 230V.

  • Żarówki LED AR111 o średnicy 111mm

  • Żarówki G4 przeznaczone do instalacji 12V

  • Żarówki Ledowe G9, małe i wydajne źródła światła 230V

  • Żarnik LED R7S przeznaczony do naświetlaczy

  • Żarówki LED E40, czyli gwint Goliata przeznaczony do lamp ulicznych

Najmocniejsze żarówki LED

Żarówki LED o dużej mocy to najczęściej te z dużym, wkręcanym gwintem E27 lub E40. Najmocniejszą żarówka LED E27 emituje światło o sile aż około 3000 lumenów. Oznacza to, że jest w stanie zastąpić tradycyjne źródła światła o mocy nawet 250W. Oczywiście najmocniejsze ledy to te przystosowane do ulicznego oświetlenia. Żarówki LED E40 mają moc nawet 120W, dzięki czemu ich strumień świetlny sięga nawet ponad 10000 lumenów. Oczywiście taka moc nie byłaby możliwa bez użycia renomowanych diod LED markowych producentów, takich jak Samsung. Nie możemy zapomnieć również o dekoracyjnych źródłach światła. Są to najczęściej kolorowe żarówki LED lub te wykonane w technologii RGB. Nie posiadają one zbyt dużej mocy i pełnią głównie rolę dekoracyjnego, tworzącego odpowiedni nastrój oświetlenia.