Darmowa dostawa już od 500,00 zł
Pomoc i kontakt
Godziny otwarcia
Pon-Pt:9:00 - 17:00
Menu
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane
Zadzwoń: 506 336 320Poniedziałek - Piątek 9:00-17:00

Sterownik ścienny do cyfrowych taśm LED WS2811

ID-2094
(0) opinii

Sterownik cyfrowy LED w formie ściennego kontrolera z 3-przyciskami do obsługi taśm LED WS2811. Kontroler pozwala na tworzenie animacji rozwijającego się światła taśm LED jednokolorowych i RGB.

Mono/RGB
30,00
Koszt dostawy
Przedpłata:
Poczta Polska Kurier 48H - 11 zł
Kurier GLS - 15 zł
Przesyłka Gabarytowa - 30 zł
Darmowa dostawa już od 500 zł
(od 1000 zł dla gabarytów)

Pobranie:
Poczta Polska Kurier 48H - 16 zł
Kurier GLS - 20 zł
Przesyłka Gabarytowa - 35 zł
Kontakt z konsultantem

Sterownik przyciskowy do cyfrowych taśm LED WS2811

Prosty i wielofunkcyjny to właśnie cyfrowy sterownik do taśm LED WS2811, który swoim wyglądem łudząco przypomina standardowy włącznik światła. Nasz kontroler jest bezprzewodowy i zasilany poprzez baterię montowaną pod środkowym klawiszem panelu. Łączy się on bezprzewodowo (droga radiowa - zasięg 20m) z minimalistycznym i kompaktowym sterownikiem, który należy zainstalować między zasilaczem, a taśmą LED. Sterownik należy podłączyć do zasilacza V+ i V-, a następnie wtyczką bezpośrednio do taśmy LED.

Sterownik manualny do cyfrowych taśm LED WS2811 domyślnie pozwala obsłużyć do ​80 układów scalonych, a maksymalnie można ustawić do 3200 układów scalonych. Oznacza to, że jesteśmy w stanie podłączyć do niego:

W przypadku instalacji 24V należy dosilać taśmy LED bezpośrednio z zasilacza przynajmniej co 10 metrów paska.

Kontroler manualny do cyfrowych taśm LED - sterowanie

Sterownik manualny do taśm LED Cyfrowych został wyposażony w 3 standardowe przycisku umożliwiające pełną kontrolę nad podłączonym oświetleniem. Są to:
 • Pierwszy przycisk Speed/Bright - regulacja prędkości i regulacja jasności (funkcja regulacji prędkości, gdy światło jest włączone, a funkcja regulacji jasności, gdy światło jest wyłączone)
 • Drugi przycisk ON/OFF - włącz/wyłącz światło
 • Trzeci przycisk Modes - zmiana trybu efektu
 • Tryb fabryczny - naciśnięcie jednocześnie przycisku 1 i 3, gdy światło jest włączone przywróci domyślny tryb fabryczny
 

Regulacja ilości podłączonych sekcji taśmy LED

Sterownik manualny domyślnie obsługuje 80 sekcji taśmy LED. Ma on jednak możliwość regulacji ilości obsługiwanych segmentów. Aby to zrobić, należy przy wyłączonym świetle nacisnąć i przytrzymać przycisk „Modes" przez 5 sekund. Przycisk „Speed/Bright" służy  do dodawania punktów, a przycisk „Modes" służy do odejmowania punktów. Po regulacji należy nacisnąć przycisk "ON/OFF", aby zapisać ustawienia i wyjść.

Kodowanie sterownika

 1. Odłącz zasilanie od kontrolera i taśmy LED
 2. Naciśnij i przytrzymaj przycisk „Modes", a następnie podłącz zasilanie do kontrolera. Taśma LED po podłączeniu powinna 3 razy zamigać. W tej chwili tylko kodowane przełączniki mogą sterować kontrolerem. Jeden kontroler może nauczyć się sześciu przełączników.

Rozkodowywanie sterownika

 1. Odłącz zasilanie od kontrolera i taśmy LED
 2. Naciśnij i przytrzymaj przycisk „Speed/Bright", a następnie podłącz zasilanie do kontrolera. Taśma LED po podłączeniu powinna 3 razy zamigać, a wszystkie przełączniki zostaną przywrócone do normalnego stanu kodu.

Regulacja pracy sterownika

Gdy taśma LED jest włączona, naciśnij i przytrzymaj „Modes" przez 10 sekund, aż diody zamigają dwa razy, aby wejść do menu regulacji sekwencji kanałów. W tym momencie naciśnij „Speed/Bright", aby wyregulować sekwencję kanałów, a 12 punktów na taśmie LED pokaże efekt pojedynczej animacji. Jeśli kanał jest prawidłowo wyregulowany, diody LED będą świecić sekwencyjnie od pierwszego punktu do 12 punktu. Jeśli kanał nie jest prawidłowo wyregulowany, diody LED będą się krzyżować i świecić nieregularnie. Po dostosowaniu prawidłowej sekwencji kanałów naciśnij przycisk „ON/OFF”, aby zapisać i wyjść.

Do wyboru jest 7 sekwencji, a mianowicie:

 1. Mono
 2. RGB
 3. RBG
 4. GRB
 5. GBR
 6. BRG
 7. BGR

Parametry techniczne:

 • Napięcie wejściowe: 5-24V DC
 • Liczba obsługiwanych układów: domyślnie 80, maksymalnie do 3200
 • Zasięg panelu: 20m
 • Zasilanie panelu: 1x 23A
 • Montaż panelu: ścienny (kołki montażowe lub taśma dwustronnie klejąca - taśma w zestawie)
 • Stopień ochrony: IP20
 • Ilość efektów: 23 rodzaje
 • Obsługuje taśmy LED: Cyfrowe WS2811
 • Wymiary kontrolera: 86 x 86 x 13 mm
 • Wymiary sterownika: 50 x 13 x 6 mm
 • Gwarancja: 2 lata
 • Certyfikaty: CE, RoHS
Dodaj własną opinię
Powiadomienie o dostępności: Sterownik ścienny do cyfrowych taśm LED WS2811

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie